Кахельна плитка для кухні

Підбираючи кахельну плитку для кухні, по-перше, варто звернути увагу на її сполучуваність з іншими предметами інтер’єру в кімнаті. По-друге, продукт повинен відповідати санітарним стандартам, адже саме на кухні ми вживаємо їжу і потребуємо особливої ​​захищеності. І, по-третє, плитка повинна відповідати рівню екології та безпеки. Укладаючи кахель на кухні, пам’ятайте, що потрібно розрахувати все до дрібниць. Ретельно виміряйте площу покривається території, важливо визначити, як плитка буде прилягати до раковини та інших предметів побуту. Подібну продукцію необхідно купувати з запасом, так як вам доведеться підбирати кожну плитку і різати її, підганяючи під потрібний розмір. Якщо ви самі не можете визначити, скільки вам знадобиться кахельної плитки для кухні, то краще звернутися до фахівця. Ви можете прочитати і ознайомитися з інформацією про облицювальних матеріалах на цій сторінці.

Всі матеріали по темі:

Для підлог на кухні можна використовувати саме різне покриття від лінолеуму до ламінату але краще тут використовувати

Результати пошуку

Знайдено документів: 8644

від 22.03.2014

Задумали ремонт у ванній кімнаті. На бортах ванній буде плінтус "чобіток" з плитки. Чим краще затерти примикання кахельної плитки до ванни? Найдорожче і якісне фуга жовтіє і висипається в місцях зіткнення з ванною, герметик теж недовговічний.

від 30.05.2014

На кахельної плитці коридору нашого офісу видно численні подряпини. Те сейф проволокут і подряпають, то прибиральниця стару жувальну гумку почистить великої шкіркою. Можна як-небудь відшліфувати плитку, прибрати ці подряпини? Або варіант тільки один.

від 23.09.2014

Чи то від вогкості, чи то від старості матеріалів, у нас у ванній почали опадати зі стіни кахельні плитки. Вже кілька штук "з’їхало". Порадьте, будь ласка, що зробити, якщо на повну заміну кахлю і ремонт у ванній поки коштів немає?

від 11.03.2015

Ми купували вже не новий будинок. З холодного коридору зробили кухню з теплими підлогами. Цементні підлоги хотіли покрити кахельною плиткою, але тоді підлога буде слизьким і ось побачила у знайомої залвние підлоги у ванній. А для кухні підійдуть заливні підлоги і наскільки вони слизькі?

від 08.08.2014

Всім привіт! Проблема така: на кухні відмінна плитка, міняти її немає ні якого бажання, та й, чесно кажучи, можливості. Але на самому видному місці вийшла сильна тріщина і відбитий край. Зіпсовано дві плитки. Чи є можливість замінити тільки їх, не.

від 04.06.2014

Кахельна плитка абсолютний лідер! Про ремонт ванної кімнати багато говориться і пишеться. Але завдання не стає легше для тих, хто хоче зробити ремонт.

від 08.01.2015

Допоможіть розрахувати кількість керамічної плитки-мозаїка. Розміри плитки 100 * 100. Площа ванної 3кВ. Також буде викладений і стать такою плиткою. на одній зі стін буде знаходитися картина теж з кахельної плитки 90 * 60. буду чекати ваших розрахунків!

від 15.05.2014

Знову в моду входить кахельна плитка на стінах. А Ви запитаєте, виходила вона взагалі з моди? Так! У період з 2002 по 2008 рік її замінила.

від 28.07.2014

Щороку перекладаю кахельну плитку, якою облицьована грубка в лазні (кладу на розчин шамотної глини і піску), але щороку доводитися все перекладати заново. Чи є більш надійний спосіб?

від 16.06.2015

Перш ніж почати укладання кахельної плитки — підготуйте основу. Роботи з підготовки основи включають в себе: видалення пилу, бруду та інших речовин, здатних погіршити щільність. Рекомендується покласти гідроізоляційний шар. Потрібно пам’ятати — укладання плитк

від 06.02.2015

Сам роблю ремонт у ванній. Кахель класти вмію. Потім знадобляться отвори робити під дзеркало і полички. Але пробував свердлити отвори в плитці — багато браку виходить. Поки пробую це робити на підлозі. Але коли плитка буде на стіні, вже нічого не виправити. Як правильно це зробити?

від 03.04.2014

Водопровідні стояки в кухні зашиті в короб з вологостійкого гіпсокартону товщиною 12 мм. Частина фартуха з кахельної плитки повинна пройти по короба. Питання: чи буде плитка триматися на гіпсокартоні (площа поверхні близько 1 кв.м.)?

від 14.04.2014

Як самостійно розрахувати кількість кахельної плитки, плиткового клею, і як правильно укласти плітку.Еті нескладні питання для фахівця, часто задають люди, охочі самостійно розрахувати матеріал і укласти кахельну плитку. Знаючи послідовники

від 21.11.2014

Після укладання плитки на кухні, у мене залишилося досить багато клей, для плитки. Хотілося б дізнатися можна цим же клеєм по штукатурити стіни цегляні на дачі, або він для таких цілей не підходить? І потрібен тільки цемент.

від 26.12.2015

У ванній кімнаті всі стіни викладені кахельною плиткою. Плитка тримається дуже міцно, але в одному місці відстає, тому там за стіною проходить магістраль димового каналу і стіна гаряча. Пару раз уже перекладав на новому розчині, тепер хочу запитати поради, як надійно закріпити плитку, щоб не відшаровувалася від гарячої стіни?

від 05.09.2014

як самому викласти "фартух" на кухні

від 07.03.2014

Прийняв рішення самостійно викласти керамічною плиткою стіни і підлогу на кухні та у ванній. Але, не будучи великим фахівцем у виконанні даної роботи, не можу визначитися з вибором інструменту для різання плитки. Хотів би отримати рекомендації, який.

від 06.07.2014

Моя проблема полягає в тому, що кахлю у ванній, як кажуть у народі, в обід буде сто років. Заміна кахлю поки не по кишені. Кахельні шви потріскалися, дещо -де обсипалися. Ванна виглядає неохайно. Поділіться досвідом, як оновити старі кахельні шви?

від 10.05.2015

Хочемо у себе біля будинку побудувати літню кухню. А в ній, тобто під підлогою літньої кухні, зробити льох. Льох потрібен для зберігання врожаю і домашніх консервів. Яка буде найкраща глибина для такого льоху для літньої кухні? Кліматична зона — середня смуга Росії.

від 15.10.2014

дружина затерла шви між плитками у ванній затіркою для плитки. та так невдало, що шви вийшли жахливими. спробував після деякого часу привести в порядок — виходить дуже недобре. хто-небудь знає чим можна видалити затірку з плитки?

від 22.04.2014

У купленої недавно квартирі ванна кімната знаходиться в просто жахливому стані. При цьому, стіни ванної зовсім криві. Щоб укласти кахельну плитку доведеться багато вкласти коштів у підготовку стін до укладання плитки. Хотілося б дізнатися, можна.

від 21.07.2014

Підбір керамічної плитки Роблячи ремонт на кухні, я зіткнулася з питанням яку ж керамічну плитку для стін мені вибрати. Оскільки на сьогоднішнє.

від 18.08.2014

Здрастуйте, власне питання наступне: Як потрібно прокладати кабеля (телефонні, оптико-волоконні) під кахельною плиткою, без можливого збитку плитці і кабелям. Якими інструментами користуватися, яке потрібне спеціальне обладнання для цього і.

від 13.03.2015

Приблизно 3 роки тому обробив ванну кімнату кахельною плиткою. Зараз став помічати, що майже половина плитки почала тріскатися, причому тріщини йдуть зсередини до поверхні, т.е поверхню плитки ціла, але під нею видно темні смуги, і сама плитка вже не рівна, а з поки малопомітними, але зламами. У чому може бути причина цього,

Прочитати повністю: Джерело


Share →