Як порахувати градусну міру кута

Як порахувати ухил у відсотках: кут нахилу ската даху

Вибір і розрахунок кута нахилу даху

Зміст: [приховати]

Нахил даху і його значення при будівництві будинків

Проїжджаючи повз населених пунктів, ми часто розглядаємо дахи будинків і споруд. Одні схожі на круті схили Ельбрусу, інші — на похилі спуски далекосхідних сопок. Чому ж перекриття мають такий різний нахил? Ухил покрівлі сприяє швидкому видаленню атмосферних опадів з території споруди і вимірюється кутом між площиною схилу даху і площиною горизонту. Чим більше величина кута ската, тим крутіше дах, і навпаки, з його зменшенням дах стає більш покатістая або полога, поки не перейде в горизонтальну. Цей кут професіонали архітектурного будівництва вимірюють градусами (?), Відсотками (%) або числовим співвідношенням. Якщо кут дуже маленький, тоді використовують вимір в проміле (сотих частках відсотка). Для довідки: 1? — 1,7%; 1% — 34? 20 ?.

Нахил будь-якого даху є дуже важливим елементом. Його величина обчислюється залежно від клімату і застосовуваного покрівельного матеріалу.

Нахил площини будь-якій частині даху є дуже важливим елементом при житловому будівництві, і його величина вибирається залежно від клімату і застосовуваного покрівельного матеріалу. Він впливає на її надійність, герметичність, на можливість водовідведення, а значить, і на довговічність будівлі в цілому. Для правильного вибору матеріалу покрівлі, а також для розрахунку його витрати, висоти споруди потрібно знати, як порахувати ухил покрівлі.

Прочитати повністю: Джерело


Share →