Як перестати ревнувати свого хлопця або чоловіка?

Почуття ревнощів знайоме практично всім жінкам, навіть тим з них, які вважають себе цілком успішними, розсудливими і врівноваженими. Від ревнощів не застрахований ніхто.

Якщо ваш коханий чоловік дає вам привід для ревнощів, ви повинні зрозуміти, що звинувачувати його одного в даній ситуації як мінімум не справедливо, а корінь проблеми потрібно шукати не в ньому, а в самій собі. Найчастіше на вчинки, що викликають ревнощі дружин, чоловіків штовхає поведінка самих дружин. Ще один важливий момент, яким не можна нехтувати, полягає в тому, що в дев’яти випадках з десяти ревнощі є породженням жіночої фантазії, яке було викликано до життя чутками, домислами і недовірою.

Як показує практика, у переважній більшості випадків жіночі ревнощі викликають невпевненість у собі і страх втратити кохану людину. Ті жінки, які відчувають комплекси з приводу своєї зовнішності, соромляться свого матеріального стану чи положення в суспільстві набагато частіше впадають в стан ревнощів, ніж ті, хто впевнені в своїй привабливості, успішності і мають високу самооцінку. З цього можна зробити висновок, що відповіддю на питання про те, як перестати ревнувати чоловіка, може стати підвищення рівня самооцінки. Домогтися цього можна різними способами, найпростішим з яких є повна зміна вашого гардеробу. Зробіть так, щоб в його нову версію увійшли дорогі і стильні речі, які здатні зробити вас чарівною в очах всіх чоловіків.

Іншою причиною нападів ревнощів може стати страх залишитися на самоті, без коханого чоловіка. Якщо у вас саме така ситуація, то найкращим виходом із неї для вас може стати можливість змінити обстановку і розвіятися, щоб думки про сумне покинули вашу свідомість. Постарайтеся перенаправити негативну енергію, утворену ревнощами, в позитивне русло. Може це і не вирішить вашої проблеми, але замість того, щоб мучити себе чорними думками, ви зможете зайнятися своєю роботою, досягнувши висот у кар’єрі.

Для того, щоб назавжди вирішити для себе питання про те, як перестати ревнувати чоловіка, жінці доведеться в першу чергу, зайнятися собою. Для початку треба навчитися довіряти своїй коханій людині і повністю викорінити таку рису, як підозрілість. Якщо ви не будете довіряти своєму чоловікові, ви перетворитеся на його очах в деспота, який у всьому бачить обман.

Якщо ви раптом виявили, що у вашого улюбленого чоловіка з’явилися якісь таємниці, про які він не хоче вам розповісти, це не означає, що ви відразу ж повинні починати ревнувати. Не починайте відразу ж з’ясовувати з ним стосунки, а просто повірте йому на слово, або хоча б зробіть вигляд і спробуйте тактовно перевірити цікаву для вас інформацію. Ви повинні чітко розрізняти такі поняття, як віра і довірливість. У деяких випадках краще заробити репутацію ревнівіци, ніж довірливою дурепи, якій постійно змінює її обранець.

&# 33;

Для того, щоб ваші стосунки з вашим улюбленим ставали з кожним днем ​​все міцніше, необхідно щоб вони будувалися на взаємній довірі і повазі. Саме довіра є тією силою, яка допомагає уникнути конфліктних ситуацій, взаємних образ і ревнощів.

&# 33;

Намагайтеся якомога частіше викликати свого коханого чоловіка на відверту розмову. Це допоможе вам краще дізнатися його самого, його думки, мрії, бажання. Такі розмови, що базуються на взаємній довірі і відвертості, здатні врятувати від отрути ревнощів будь-які відносини. Однак, як і в усьому іншому, в таких бесідах важливий баланс. Намагайтеся не переступати через тонку грань і не перетворювати розмови по душам в допити з пристрастю, що переходять у з’ясування відносин і істерики. Це не тільки не допоможе вам утримати біля себе вашого чоловіка, а й навпаки, відштовхне його від вас, а втіха для себе він стане шукати в обіймах вашої більш урівноваженою суперниці.

Прочитати повністю: Джерело


Share →