Як намалювати білку покрокові схемки

Не знаю, як Ти, друже, а я вважаю білку самим милим звірятком в світі! Дивитися, як вона вправно стрибає з гілки на гілку — невимовне задоволення. Так що, як на мене, білочка — чудовий антидепресант. Але що ж робити, якщо у Тебе поганий настрій, а поспостерігати за живою білочкою нету можливості? Давай намалюємо її — адже малювання теж знімає стрес!

Як же намалювати цю пухнасту тваринку? Не бійся — це не так вже й складно. Звичайно, щоб зобразити таку правдоподібну білочку, як на фотографії, потрібно бути справжнім майстром. Але ми почнемо з малого!

Головне — сміливість і віра в свої сили. Ми намалюємо простеньких білочок, але дуже милих. І робити це будемо впевнено, крок за кроком. Я підготував для Тебе кілька схем, завдяки яким Ти зрозумієш, як легко намалювати тварину. Якщо Ти попрацюєш з усіма схемку, у Тебе вийде ціле царство білок!

Звичайно, спочатку Твоя білочка буде схожа на дивну конструкцію з геометричних фігур. Але саме з неї незабаром вийде чудовий звірок. Тому пам’ятай: малювати простим олівцем потрібно легенько, не надто сильно натискаючи на папір — адже потім Тобі треба буде стерти деякі допоміжні лінії. Так що бажано, щоб після цього від них не залишилося некрасивих слідів.

Можеш намалювати ось таку білочку з грибочком:

Або ось таку тваринку з хитрим поглядом:

А ось — серйозна зосереджена білка, яка, напевно, збирається стрибати на інше дерево:

А це — життєрадісна білочка на гілці:

Тренуйся малювати тварин по покроковим схемам, і незабаром Ти навчишся самостійно визначати необхідні підготовчі етапи. Тоді Ти зможеш перемальовувати звірків, які Тобі подобаються, або ж взагалі зображати їх так, як Тобі підказує пам’ять і фантазія!

Прочитати повністю: Джерело


Share →