Як намалювать павича поетапно

Вчимося малювати олівцем поетапно

Передмова автора: Всі 5 порад, описані нижче, необхідно виконувати з точністю навпаки! Читати повільно, вдумливо і підкреслити олівцем головне! А в кінці статті буде ще список уроків малювання, які Ви повинні намалювати. Удачі.

***

Кожен з нас, розмірковують про малюнок і бажає стати художником, знавцем мистецтва, рано чи пізно зіштовхуються з труднощами розпізнавання вибагливою мозаїки художньої форми. Уміння «бачити» майбутню картину схоже на дедуктивні методи Шерлока Холмса. Художник повинен вловити важливі моменти, підкреслити деталі, але ніколи не випускати з уваги ті деталі, які здаються дрібницею.

Тут як ніколи важливий систематичний науковий підхід. Він буде підставою для майбутніх самостійних рішень, і творчому зростанню особистості.

Однак видно з практики, що навіть найбільший і повний корисних порад підручник не зможе замінити працю рисувальника, старанну повсякденну роботу над собою, під чуйним керівництвом більш досвідченого наставника.

Бажаючий рости в творчому плані, повинен проводити часті тренування образотворчого мислення, не забуваючи про загальну культуру людини, підживлює в ньому тягу до особистісного змісту, який вкладають у процес малювання.

1. Розповідайте свої думки якомога більшою незнайомим людям!

Вирішення проблеми: Пам’ятайте! У вас є талант. Його можна, і навіть потрібно розвивати. Критика з боку хороша тільки для оцінки кінцевого результату роботи. Ні в якому разі не слухайте зауважень з боку в процесі роботи. Робіть поетапні кроки до поліпшення своїх робіт, надаючи стороннім лише фінальну картину.

2. Скаржіться на брак часу!

Як з цим боротися? Так легко! Часу у Вас просто предостатньо. Час — це якраз те єдине, що в житті дається безкоштовно і ніким не може контролюватися, крім самих Вас. Зробіть план своїх справ, напишіть, скільки часу вони забирають, після цього викресліть всі ті, без яких можна обійтися, залишивши лише найнеобхідніші справи.

Просмикнули це відразу побачите, як багато часу залишається на самовдосконалення в улюбленій справі.

Навіть якщо Ви, читачу, дуже сильно зайнята людина в силу різних обставин, то можу порадити, в такому випадку, відточувати свої вміння. Адже майстерність дає можливість скоротити витрату часу в кілька разів.

3.   Подивіться скільки роботи треба зробити над собою і опустіть руки.

 Та Ви ледар, батенька! Думаєте Леонардо да Вінчі отримав свої дар з небес і за допомогою магічних заклинань створив шедеври?

Картині Мони Лізи він присвячував весь свій вільний час.

Що можу порадити:

А) Більше читайте

Б) перестаньте заходити на безліч улюблених сайтів, додайте в закладки ті, які дійсно приносять користь.

В) Намагайтеся не розслаблювати мізки, навантажуйте їх якомога більше. У наслідку вони будуть самі видавати інформацію ніби нізвідки, творити стане легко і невимушено. Зі свого досвіду можу порадити слухати аудіокниги, в них є купа корисностей, і навчатися можна де завгодно: у маршрутці, на прогулянці, лежачи на дивані і так далі.

Г) Викиньте телевізор! Зомбоящик забирає 70% вільного часу сучасної людини. Безкоштовне телебачення показує тільки рекламу, яка жодним чином не допоможе досягти поставлених цілей.

Д) Поставте собі за мету постійно здобувати нові корисні навички. Наприклад: планувати свій день і дотримуватися графіка, перестати робити перекури, не оновлювати сторінку вконтакті в передчутті нового повідомлення, і так далі.

Е) Менше спати. Для великих немає слів «вихідний», «ніч», «свято». У музи немає розкладу. Прийшла розумна думка — творіть. Інакше вона піде також легко, як і прийшла.

Якщо хочете віддати частину себе світу, створити безцінний шедевр мистецтва, спочатку необхідно взяти частку його. Відкрийте свою душу для всього нового.

Пам’ятайте:

Ви не боїтеся висоти — ви боїтеся впасти.

Ви не боїтеся спробувати ще раз — ви просто боїтеся, що вам знову буде боляче з тієї ж причини.

Щоб стати особистістю, необхідно виділятися з натовпу. Не бути, як усі означає відкинути всі шаблони, банальності, забобони і задавати свої правила гри. Натхнення можна знайти у всьому. Посміхніться назустріч проблемам. Полюбіть не тільки світло, але і темряву.

Прослухайте всі стилі музики, подивіться картини відомих художників, які вам подобаються, і яким вам дуже не подобаються, шукайте однодумців, а й знайдіть спільну мову з протилежною думкою.

Вам потрібен «чарівний пендель» для початку роботи? Надихайтеся!

5. Ставити цілі — це нудне і непотрібне заняття!

У будь-якій справі треба чітко знати чого ти хочеш.

Мети потрібно ставити досяжні, але трохи вище, ніж очікуваний результат, і головне — чіткі. Почніть з поетапних уроків, потроху переходячи до самостійної творчої діяльності.

На цьому поки що закінчу розповідь. Рекомендую спробувати намалювати кілька картин за нашими поетапним урокам. Виберіть що Вам більше подобається в правій частині сайту, де розташоване меню. І не забувайте залишати коментарі та показувати свої роботи. Ми з Вами разом вчимося малювати олівцем поетапно !

А для особливих ледарів сам дам посилання на найцікавіші уроки:

Це звичайно ж не весь список моїх уроків малювання. Весь тут неможливо взелет. Однак, якщо Ви не знайшли потрібного уроку напишіть мені про це тут в коментарях, і я постараюся зробити такий урок для Вас! Спасибі, буду чекати!

Прочитати повністю: Джерело

Share →