Як накрутити волосся фе

Про достоїнства і недоліки бігуді Magic Leverage існує безліч відгуків та коментарів, але жоден коментар не замінить особистого досвіду.

Сьогодні я спробувала Magic Leverage на своїх волоссі і, нарешті, можу точно сказати в чому їх перевага, а в чому недолік.

Вологість волосся:

В інструкції сказано про те, що вологість волосся повинна бути 60-70%, тобто наполовину вологі. Це не так. Волосся повинні бути практично сухі або в укладальному засобі. Коли волосся вологі, вони чіпляються один за одного і не ковзають, а замість цього плутаються. Більш сухе волосся абсолютно легко прослизають в спіральку!

Товщина пасма:

Краще брати тонкі пасма. Абсолютно нормально можна накрутити пасма товщиною 1 см (це стосується стандартного набору бігуді MAgic Leverag з діаметром завитка 2,5 см), але буде кращим варіантом зменшити товщину вдвічі.

Кількість бігуді на голову:

З розрахунку пасма по 1 см на всю голову вистачає однієї упаковки. Але знову ж я б порекомендавала не пошкодувати і взяти 2 упаковки.

Запах:

Багато пишуть в Інтернеті про запах. НІЧОГО ТАКОГО НЕМАЄ! Бігуді абсолютно нічим не пахнуть 100%! У мене на запахи загострене нюх і смердючі бігуді я б не те що накручувати, взагалі б в руки брати не стала.

Гачок:

Читала про гачок, що він ламається.

Так, таке можливо, і я навіть зрозуміла в який момент. Якщо Ви, не шкодуючи волосся, будуте намагатися протягнути пасмо товщиною в півголови. Що гріха таїти, сама намагалася. Це боляче) Більше намагатися не буду. Тонкі пасма все одно красивіше завиваються, тому сенсу так упорстовать немає.

Час очікування:

Пролетів непомітно. Бігуді з волосся не зісковзували, хоча піврічна донька ними грала, тягнула, намагалася відірвати — витримали все. Трохи заважали, коли доводилося нахиляти голову вниз, але вони легкі, тому були практично невідчутні.

Накручуватися на ніч:

Дивлячись як Ви спите. Я люблю спати в комфорті, тому коли просто прилягла з ними на подушку, зрозуміла, що спати б не змогла, як втім, з будь-якими бігуді. Тому тут індивідуально.

Результат:

Воно того варте. Результат перевершив всі мої очікування! Я давно мріяла про таких локонах без плойки, без термобігуді, без походів в салон. Спасибі MAgic Leverag за здійснення мрії!

Прочитати повністю: Джерело


Share →